Фризы

Fiona_po

Повелитель Африканских Ежей-Сеятель паники
Место обитания
СПБ
#23

Helga

Владычица Морская
Место обитания
Россия
#25
Мне нравились маленькие и круглые фризы. На короткой ноге, широченные, волосатые, с гигантскими шеями. Но давно таких не видела. Если была возможность, в качестве красивой картинки хотела бы такого и двуколочку))))
 

Fiona_po

Повелитель Африканских Ежей-Сеятель паники
Место обитания
СПБ
#26
Мне такие не очень ... Там от фриза то один изгиб шеи да и то намеком. Зачем превращать фриза в квпн, которые уже существуют ?
Грива-хвост-масть-характер))
 

Чудь

Слегка радикальная река мокрых котиков
Команда форума
Место обитания
Ваша Мать Чехия
#27
Мне такие больше нравятся традиционных каретных. Шея богатая есть, уши длинные есть, щетки и грива есть. А движения хорошие.
 
Место обитания
Мрачный Питер в шоколадном загаре)
#29
Характер у спортивных фризов тож не тюфячный, они чаще холерики и не каждый любитель на таком уедет, в отличие от старых толстячков))
Мне нравятся фризы « переходного» типа, когда ещё ухи, волоса и тушка, но уже удобные, с аллюрами и ещё с головой дружные)
 

Delen

Мастер форума
Место обитания
Самарская область
#30
Мне довелось потискать "барочных", очень понравилась ласковость и невозмутимость. Они даже пугались как-то без огонька, просто на месте чуть приседали. И не заводились никогда ни на что, ни на испуг, ни на других лошадей. Тискальные, безопасные, хоть на ушах виси, хоть на хвосте, хоть под пузом лазь. При этом их не тренировали особо. Природный нрав. И нагрузок почти не несли, газонокосилки )) На них слабо сидящая хозяйка-любительница через неделю гуляния в небольшой левадке без нагрузок, могла поехать через лес, спуститься по крутому склону к реке и вернуться обратно целой, да еще и все это тремя аллюрами.
 

Marovi

Содержимое - функция воспринимающего
Команда форума
Место обитания
UA\DE
#34
**Історія рудих фризьких коней**
автор Енджі Рассел (Angie Russel)

• У 1918 р. ворона масть стала єдиною офіційно прийнятою до племінної книги KFPS. До того, як це правило було введено, фризькі коні були вороні, гніді, руді, чалі та сірі, хоча перевагу вороній масті згадували ще в 1849 році.

• Затвердженими KFPS гетерозиготними за геном Extension фризькими жеребцями були: Ijsbrand 238, Diedert 288, Laes 278, Jillis 301, Wicher 334, Atse 342 і Abe 346. Всі ці жеребці мали відношення до Freark 218. Рецесивний алель Freark 218 вдалося простежити в родоводі аж до 1920 р. завдяки рудим лошатам, які мали батька President 123. Саме з Президентом 123 пов'язують усіх гетерозиготних вороних фризьких коней на сьогодні.

• У період з 1991 по 1998 рік в KFPS було зареєстровано 9 рудих лошат. Зі зростанням занепокоєння серед представників та любителів цієї породи, KFPS вирішив змінити свою політику щодо ліцензування коней, щоб обмежити випадки зустрічання рудої масті в фризькій породі. У 1998 р. тестування на рецесивний алель Extension стало окремим процесом затвердження жеребця-плідника, і жоден носій цього алелю серед представників чоловічої статі не мав права просуватися далі, навіть якщо він сам був вороної масті. Пізніше це правило було пом'якшено: лише жеребці, що були народжені до 2007 року не мали право на ліцензування і визнання жеребцями-плідниками, а от народжені в 2007 році і пізніше, вже можуть продовжувати свою діяльність, хоч і, знову ж таки, з певними обмеженнями.

• Станом на 2020 рік існує 12 підтверджених живих фризьких коней рудої масті та понад 50 відомих гетерозиготних вороних фризів у всьому світі.

Фотограф Samantha Dawn Ebeling
View: https://www.facebook.com/100002323662053/posts/3453340678086687/
FB_IMG_1604395961047.jpg
 
Сверху Снизу